Evelina Bliškevičienė

Psichologė

Esu psichologė, baigusi psichologijos bakalauro bei klinikinės psichologijos magistro programas Vilniaus universitete. Šiuo metu toliau keliu savo kvalifikaciją studijuodama psichodinaminės psichoterapijos podiplominėse studijose.

Kiekvienas iš mūsų viename ar kitame gyvenimo vingyje sutrinka, išgyvena išsiskyrimą ar netektį, susiduria su sunkumais, kuriant santykius su aplinkiniais, jaučia įvairius, kartais labai stiprius ir sunkiai pakeliamus, jausmus, pavyzdžiui, nerimą, baimę, vienatvę ar liūdesį. Man buvimas „Nerimo klinikoje“ – tai galimybė keliauti kartu su kiekvienu besikreipiančiuoju gilesnio savęs ir kitų pažinimo, supratimo bei išjautimo kelionėje. Tai galimybė būti kartu, padėti priimti ir prisijaukinti jausmus, atrasti patyrimų prasmę, neprarasti vilties bei ieškoti veiksmingesnių būdų būti su savimi ir aplinkiniais įvairiose gyvenimo aplinkybėse.

Pirmąją profesinę patirtį įgijau studijų metais savanoriaudama Valakupių reabilitacijos centre, Paramos vaikams centre bei Jaunimo linijoje. Vėliau atlikau profesinę praktiką Vilniaus miesto psichikos sveikatos centro Psichoterapiniame dienos stacionare, teikiau psichologinę pagalbą Krizių įveikimo centre, dirbau klinikoje “Neuromeda” bei vykdžiau privačią psichologės praktiką. 

Šiuo metu esu Lietuvos Psichologų sąjungos narė ir teikiu individualias konsultacijas suaugusiems lietuvių kalba, remdamasi psichodinaminės psichoterapijos principais.