Klaudijus Vitkauskas

Psichologas

Esu Klaudijus Vitkauskas, baigiau psichologijos bakalauro studijas Vilniaus universitete bei klinikinės psichologijos magistro programą Leiden universitete, Nyderlandų Karalystėje. Magistro studijų metu turėjau galimybę įgyti žinių, kaip taikyti mokslu grįstus kognityvinės elgesio terapijos principus siekiant padėti žmonėms, patiriantiems įvairius psichologinius sunkumus.

Gyvenimui banguojant kaip jūrai natūralu, kad pasigendame pastovumo ir apibrėžtumo. Siekiant atsilaikyti svarbu mokėti pasirinkti tinkamą judėjimo greitį, kryptį, pasiruošti galimoms kliūtims ir nepasiduoti, kuomet nesiseka. Kai mūsų emocijos tampa per stiprios ir sunkiai kontroliuojamos, kai gyvenimą apraizgo nesuvaldomai stipri įtampa ar kitos nemalonios emocijos – tai signalas, kad atėjo laikas ieškoti pagalbos.

Psichologo kabinetas – tai vieta, kur klientas susitinka su specialistu, pasiryžusiu suprasti, palaikyti ir padėti atrasti save gyvenimo sumaištyje. Tai erdvė, kur galite stabtelėti, atsikvėpti, įsiklausyti į savo emocijas ir per santykį su kitu ieškoti atsakymo į rūpimus klausimus bei kylančias dilemas.

Savo darbe siekiu padėti klientams išmokti geriau pažinti bei kontroliuoti emocijas dirbant su savo mintimis bei elgesiu , pasitelkiant relaksaciją ir dėmesingą įsisąmoninimą. Kognityvinė elgesio terapija – tai efektyvi pagalba jaučiantiems stiprų nerimą ar nuolatinį stresą, išgyvenantiems panikos atakas, nesuvaldantiems pykčio, baimės, gėdos ar kaltės emocijų. Bendradarbiaudami su klientu dirbame priklausomybių, santykių, gyvenimo krizių, psichosomatinių problemų klausimais, siekiame priimti efektyvius sprendimus, didinti psichologinį atsparumą, savivertę bei pasitikėjimą savimi.

Išsilavinimas:

  • 2014-2018 m. psichologijos bakalauro studijos Vilniaus universiteto

  • 2019-2020m. klinikinės psichologijos magistro studijos Leiden universitete, Nyderlandų Karalystėje

Kalbos:

  • Lietuvių, anglų