Ramu: pirmoji pagalba panikos atakos metu

pirmoji pagalba panikos atakos metu

Ramu:

Ar ir Jums kartais rytas prasideda žodžiais “Labas, nerime”? O gal panikos atakos yra kasdieninis Tavo gyvenimo palydovas? Tu esi ne viena/as, nes su panikos atakomis bent kartą  gyvenime susiduria 1 iš 5 asmenų. Būtent todėl manome, kad reikia įrankio, kuris taptų pirmąja pagalba panikos metu. Nerimo klinika sukūrė nemokamą programėlę, kuri padės nurimti panikos atakos metu, taip pat taps kasdieniu pagalbininku mokantis nurimti, atsipalaiduoti.

Renginys prasidės unikaliu kelių menininkų koloboracijos pasirodymu “Dvi su puse minutės”, kuris leis atpažinti nerimą. Vėliau kviesime jus susipažinti su galimais nerimo raminimo būdais ir išgirsti apie pirmąją Lietuvoje nemokamą interaktyvią programėlę “Ramu”, skirtą žmonėms, patiriantiems panikos atakas.

Renginys truks 1,5 val, tad prašome registruotis tik tuos/tas, kurie/ios galės dalyvauti renginyje visą laiką. 

P.S. Jei norite daugiau sužinoti apie programėlę ar dalyvauti kituose pristatymo renginiuose, prašome sekti informaciją Nerimo klinikos Facebook paskyroje.

Programėlės kūrimą finansavo Valstybinis visuomenės sveikatos stiprinimo fondas, pagal 2018 m. priemonę 1.1.4. „Iniciatyvos, skirtos mažinti rizikingą vaistinių preparatų vartojimą“.

 

Data: Birželio 7 diena, 15 val.

Trukmė: 1,5 val.

Renginio vieta: “House of Puglu”, Vilniaus g. 15, Vilnius

REGISTRACIJA

Registacija į renginį

Vietų skaičius ribotas