Gabrielė Dirsytė

Ergoterapeutė

Esu ergoterapeutė, nuo 2014 metų dirbu Vilniaus miesto psichikos sveikatos centre, Psichosocialinės reabilitacijos skyriuje. Užimu atvejo vadybininko poziciją, vedu kasdienių įgūdžių lavinimo grupes. Turiu daug patirties su psichozinius išgyvenimus patiriančiais žmonėmis bei vedu grupę, paremtą KET principais žmonėms, susiduriantiems su depresine simptomatika.

2018 metais baigiau intensyvius Linehan instituto sertifikuotus DBT (angl. dialectical behavioral therapy) komandos mokymus. Auginu savo kompetencijas dalyvaudama komandiniuose susitikimuose, supervizijose, konsultuoju individualiai ir vedu grupę, paremtą DBT principais. 

2021 metais baigiau dėmesingu įsisąmoninimu grįstos kognityvinės terapijos (MBCT – mindfulness based cognitive therapy) ir streso valdymo (MBSR – mindfulness based stress reduction) mokymus Lietuvos sveikatos mokslų universitete.

Esu įsitikinusi, kad turint tinkamus įrankius įmanoma patirti mažiau kančios savo gyvenime, o nepaisant skausmo, kuris yra neišvengiama buvimo žmogumi dalis, galima ir toliau kurti vertybėmis grįstą gyvenimą. Padedu rasti efektyvias jausmų reguliacijos bei įtampos valdymo priemones žmonėms, susiduriantiems su nuolat ir greitai besikeičiančiomis nuotaikomis, impulsyvumu, suicidinėmis mintimis, ketinimais ar savęs žalojimu bei pasikartojančiais sunkumais bandant išlaikyti ilgalaikius santykius. Konsultacijose vadovaujuosi DBT principais.

Prie “Nerimo klinikos” komandos prisijungiau nuo 2021 m. pavasario.