Ieva Molienė

Psichologė

Esu psichologė Ieva, baigiau psichologijos bakalaurą bei klinikinės psichologijos magistrą Vilniaus universitete. Teikiu individualias psichologines konsultacijas nerimo, panikos atakų, nepasitikėjimo savimi, santykių bei suicidinėmis temomis. Daugiausiai gilinuosi į kognityvinę terapiją, tačiau darbe vadovaujuosi eklektiniu požiūriu ir stengiuosi pamatyti žmogaus sunkumus įvairiame teoriniame kontekste.

Nors tikiu, kad žmogaus savijauta daug priklauso nuo jo vidinės kalbos su savimi, irracionalių įsitikinimų apie save ir pasaulį, konsultacijose skiriu didelį dėmesį jausmams, psichologo ir kliento ryšiui (kadangi jis neretai atspindi tuos pačius sunkumus kylančius išoriniame pasaulyje su kitais žmonėmis), vaikystės potyriams, santykiams su tėvais.

Konsultacijose man svarbiausia suteikti saugią, visapusiškai priimančią atmosferą klientui. Manau, kad tai viena iš būtiniausių sąlygų atsiskleisti, pasidalinti net ir sunkiausiais išgyvenimais. Esu pasiruošusi išklausyti, priimti bet kokias Tavo mintis ir jausmus bei kartu paieškoti sprendimų sunkumams.