Ieva Molienė

Psichoterapeutė-kandidatė

Esu psichologė Ieva, baigiau psichologijos bakalaurą bei klinikinės psichologijos magistrą Vilniaus universitete, toliau tobulėju psichodinaminės psichoterapijos podiplominėse studijose. Teikiu individualias psichologines konsultacijas nerimo, panikos atakų, nepasitikėjimo savimi, santykių bei suicidinėmis temomis. Daugiausiai gilinuosi į psichodinaminę terapiją, tačiau darbe vadovaujuosi eklektiniu požiūriu ir stengiuosi pamatyti žmogaus sunkumus įvairiame teoriniame kontekste, taip pat ir kognityviniame.

Tikiu, kad žmogaus savijauta daug priklauso nuo jo vidinės kalbos su savimi, irracionalių įsitikinimų apie save ir pasaulį, tačiau konsultacijose skiriu didelį dėmesį jausmams, psichologo ir kliento ryšiui (kadangi jis neretai atspindi tuos pačius sunkumus kylančius išoriniame pasaulyje su kitais žmonėmis), vaikystės potyriams, santykiams su tėvais.

Konsultacijose man svarbiausia suteikti saugią, visapusiškai priimančią atmosferą klientui. Manau, kad tai viena iš būtiniausių sąlygų atsiskleisti, pasidalinti net ir sunkiausiais išgyvenimais. Esu pasiruošusi išklausyti, priimti bet kokias Tavo mintis ir jausmus bei kartu paieškoti sprendimų sunkumams.