Monika Linartienė

Psichologė

Esu klinikinė psichologė, mėgstu žygius pėsčiomis ir nuoširdžius pokalbius.

Darbe kaip ir gyvenime man svarbu judėti su klientu jo individualiu tempu, jo pasirinkta kryptimi, mėgautis nuošįrdaus bendravimo procesu, pasidžiaugiant atradimais ir paliūdint dėl praradimų –  kartu. Vedant grupes man svarbiausia pasirūpinti saugia ir įgalinančia erdve savęs pažinimui ir pokyčiui. Stengiuosi, kad kiekvienas turėtų galimybę patirti ir pamatyti save visapusiškai ir tapti laisvu sąmoningai rinktis, kaip nori gyventi toliau.

Matau didelę prasmę “Nerimo klinikoje” padėti žmonėms pažinti, priimti ir išmokti gyventi su savo patiriamu nerimu taip, kad jis taptų padedančia, o ne griaunančia jų gyvenimo dalimi.

 

Išsilavinimas

2017 m. – dabar Psichodinaminė grupių psichoterapija (VU; studijos tęsiamos, IV kursas)

2014 m. – 2016 m. Klinikinės psichologijos magistro laipsnis (VU)

2010 m. – 2014 m. Psichologijos bakalauro laipsnis (VU)

 

Psichologinio darbo patirtys ir savanorystės

2016 08 – dabar Privati psichologo praktika – individualus konsultavimas, biblioterapijos ir terapinio rašymo seminarų vedimas, savęs pažinimo grupės vedimas

2016 11 – dabar VŠĮ Antakalnio Poliklinika, Jaunimo sveikatos centras. Skubios psichologinės pagalbos išgyvenantiems krizę teikimas, individualus konsultavimas, psichologinių kūno vaizdo grupių merginoms vedimas, biblioterapijos ir terapinio rašymo seminarų vedimas.

2015 12 – 2016 03 LSMU EMI Streso ligų skyrius (Palanga). Profesinės praktika – psichoterapinės grupės ir biblioterapijos grupių vedimas, individualus konsultavimas.

2013 07 – 2013 11 Vilniaus miesto psichikos sveikatos centras, Valgymo sutrikimų centras. Savanorystė – psichoedukacinius užsiėmimų vedimas

Esu aktyvi Lietuvos psichologų sąjungos narė.

Dirbu lietuvių kalba.